Geslaagden bij Rijschool-AVV

B (Auto) Cat BE (Aanhanger)
  1. Nick de Gier (Ruurlo)
  2. Chris Ferweda (Ruurlo)
  3. Tessa Ferweda (Ruurlo)
  4. Lars Pardijs (Vorden)
  5. Chiel-jan Sportel (Ruurlo)
  6. Francis Nijhuis (Barchem)
  7. Toby Ketelaar (Lochem)
  8. Romy Walgemoet (Ruurlo)
  9. Mike Backer (Ruurlo)
  10. Ruben Memelink (Borculo)
  11. Ivo Boswinkel (Ruurlo)
  12. Anne Kok (Ruurlo)
  13. Eerdwijn Aalbers (Ruurlo)
  14. Jenske van der Pennen (Borculo)
  15. Marvick van Egdom (Ruurlo)
  16. Pieterbas Roggeveen (Ruurlo)
  17. Judith Detz (Lochem)
  18. Floris Lievestro (Ruurlo veldhoek)
  19. Kimberley Meijer (Borculo)
  20. Kyra van der Haak (Ruurlo)
  21. Nigel Warnes (Lochem)
  22. Wesley Kox (Borculo)
  23. Jelle Wezinkhof (Vorden)
  24. Sven Aarsen (Lochem)
  25. Anne Kosters (Ruurlo)
  26. Grietje van Delft (Ruurlo)
  27. Ruud Tilleman (Ruurlo)
  28. Eljosha Boll (Lochem)
  29. Pien Krottje (Ruurlo)
  30. Maarten Ries  (Lochem)
  31. Coen Schulten (Ruurlo)
  32. Wesley Boode (Vorden)
  33. Elmar Bruntink (Lochem)
  34. Joyce Krabben (Ruurlo)
  35. Jurgen Langwerden (Ruurlo)
  36. Bram Ribbers (Beltrum)
  37. Rick Peters (Ruurlo)
  38. Liane Schulenborg (Borculo)
  39. Melanie Webbing (Borculo)
  40. Marjan Boogert (Ruurlo)
  41. Karel Dompig (Steenderen)
  42. Linsey Pardijs (Vorden)
  43. Robin Kaptein (Lochem)
  44. Jarno Otten (Vorden)
  45. Robert Kayongo (Ruurlo)
  46. Jesse Dieperink (Ruurlo)
  47. Roel Goldewijk (Beltrum)
  48. Silke Draaier (Beltrum
  49. Sophie Jager (Borculo)
  50. Els Ribbers (Borculo)
  51. Bas Bieckman (Lochem)
  52. Isabel Nolte (Silvolde)
  53. Lauri Luchies (Lochem)
  54. Laurens Duran (Laren)
  55. Naomi Span (Ruurlo)
  56. Max klein Beekman (Lochem)
  57. Mark Roenhorst (Veldhoek Ruurlo)
  58. Rutger Vos (Lochem)
  59. Lisanne Weeland (Ruurlo)
  60. Tamara Ribbers (Ruurlo)
  61. Bjorn Pruijsers (Lochem)
  62. Duncan van Hesse (Lochem)
  63. Janne Walgemoet (Ruurlo)
  64. Romie Walgemoet (Ruurlo)
  65. Renier van Soest (Lochem)
  66. Bram van Noort (Lochem)
  67. Zheng Xiu La (Borculo)
  68. Max Middelbos (Lochem)
  69. Max Hommes (Lochem)
  70. Fiona Dimmendaal (Veldhoek Ruurlo)
  71. Zeyi Huang (Hengelo gld)
  72. Romy Kuipers (Lochem)
  73. Mandy Schulenburg (Borculo)
  74. Eline Heijink (Vorden)
  75. Femke Van Der Pennen (Borculo)
  76. Renske Wezinkhof (Vorden)
  77. Merijn Weenk (Ruurlo)
  78. Lisanne Van Haaften (Ruurlo)
  79. Thijs Heutink (Beltrum)
  80. Madelief Klaassen (Ruurlo)
  81. Daphne Kox (Borculo)
  82. Rachanee Porn (Borculo)
  83. Chantal Nijenhuis (Hengelo gld)
  84. Cadeau (Ruurlo)
  85. Robert (Ruurlo)
  86. Devin Horstman (Vorden)
  87. Luuk Bobeldijk (Lochem)
  88. Wouter Bruil (Ruurlo)
  89. Sharon Kramp (Ruurlo)
  90. Sietse Brands (Lochem)
  91. Madelon Wentink (Laren)
  92. Jill Veltmaat (Borculo)
  93. Emma Leverink (Ruurlo)
  94. Thijs Govers (Vorden)
  1. Arnold van Veenhuizen (Ruurlo) in 1 keer
  2. Arnold Ten Oever (Ruurlo) in 1 keer
  3. Joze Engel (Ruurlo) in 1 keer
  4. Herman Ellenkamp (Ruurlo) in 1 keer
  • rest volgt nog : pagina is in de maak…….
Geplaatst in Geen categorie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML-tags en -attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>