Geslaagden

 

B (Auto) Cat BE (Aanhanger)
  1. Nick de Gier (Ruurlo)
  2. Chris Ferweda (Ruurlo)
  3. Tessa Ferweda (Ruurlo)
  4. Lars Pardijs (Vorden)
  5. Chiel-jan Sportel (Ruurlo)
  6. Francis Nijhuis (Barchem)
  7. Toby Ketelaar (Lochem)
  8. Romy Walgemoet (Ruurlo)
  9. Mike Backer (Ruurlo)
  10. Ruben Memelink (Borculo)
  11. Ivo Boswinkel (Ruurlo)
  12. Anne Kok (Ruurlo)
  13. Eerdwijn Aalbers (Ruurlo)
  14. Jenske van der Pennen (Borculo)
  15. Marvick van Egdom (Ruurlo)
  16. Pieterbas Roggeveen (Ruurlo)
  17. Judith Detz (Lochem)
  18. Floris Lievestro (Ruurlo veldhoek)
  19. Kimberley Meijer (Borculo)
  20. Kyra van der Haak (Ruurlo)
  21. Nigel Warnes (Lochem)
  22. Wesley Kox (Borculo)
  23. Jelle Wezinkhof (Vorden)
  24. Sven Aarsen (Lochem)
  25. Anne Kosters (Ruurlo)
  26. Grietje van Delft (Ruurlo)
  27. Ruud Tilleman (Ruurlo)
  28. Eljosha Boll (Lochem)
  29. Pien Krottje (Ruurlo)
  30. Maarten Ries  (Lochem)
  31. Coen Schulten (Ruurlo)
  32. Wesley Boode (Vorden)
  33. Elmar Bruntink (Lochem)
  34. Joyce Krabben (Ruurlo)
  35. Jurgen Langwerden (Ruurlo)
  36. Bram Ribbers (Beltrum)
  37. Rick Peters (Ruurlo)
  38. Liane Schulenborg (Borculo)
  39. Melanie Webbing (Borculo)
  40. Marjan Boogert (Ruurlo)
  41. Karel Dompig (Steenderen)
  42. Linsey Pardijs (Vorden)
  43. Robin Kaptein (Lochem)
  44. Jarno Otten (Vorden)
  45. Robert Kayongo (Ruurlo)
  46. Jesse Dieperink (Ruurlo)
  47. Roel Goldewijk (Beltrum)
  48. Silke Draaier (Beltrum)
  49. Sophie Jager (Borculo)
  50. Els Ribbers (Borculo)
  51. Bas Bieckman (Lochem)
  52. Isabel Nolte (Silvolde)
  53. Lauri Luchies (Lochem)
  54. Laurens Duran (Laren)
  55. Naomi Span (Ruurlo)
  56. Max klein Beekman (Lochem)
  57. Mark Roenhorst (Veldhoek Ruurlo)
  58. Rutger Vos (Lochem)
  59. Lisanne Weeland (Ruurlo)
  60. Tamara Ribbers (Ruurlo)
  61. Bjorn Pruijsers (Lochem)
  62. Duncan van Hesse (Lochem)
  63. Janne Walgemoet (Ruurlo)
  64. Romie Walgemoet (Ruurlo)
  65. Renier van Soest (Lochem)
  66. Bram van Noort (Lochem)
  67. Zheng Xiu La (Borculo)
  68. Max Middelbos (Lochem)
  69. Max Hommes (Lochem)
  70. Fiona Dimmendaal (Veldhoek Ruurlo)
  71. Zeyi Huang (Hengelo gld)
  72. Romy Kuipers (Lochem)
  73. Mandy Schulenburg (Borculo)
  74. Eline Heijink (Vorden)
  75. Femke Van Der Pennen (Borculo)
  76. Renske Wezinkhof (Vorden)
  77. Merijn Weenk (Ruurlo)
  78. Lisanne Van Haaften (Ruurlo)
  79. Thijs Heutink (Beltrum)
  80. Madelief Klaassen (Ruurlo)
  81. Daphne Kox (Borculo)
  82. Rachanee Porn (Borculo)
  83. Chantal Nijenhuis (Hengelo gld)
  84. Cadeau (Ruurlo)
  85. Robert (Ruurlo)
  86. Devin Horstman (Vorden)
  87. Luuk Bobeldijk (Lochem)
  88. Wouter Bruil (Ruurlo)
  89. Sharon Kramp (Ruurlo)
  90. Sietse Brands (Lochem)
  91. Madelon Wentink (Laren)
  92. Jill Veltmaat (Borculo)
  93. Emma Leverink (Ruurlo)
  94. Thijs Govers (Vorden)
  95. Wouter – Bas (Lochem)
  96. Carlijn Klein Nijenhuis (Ruurlo)
  97. Hidde Beukema (Lochem)
  98. Mariken Ries (Lochem)
  99. Celine Hof (Ruurlo)
  100. Brian Markerink (Lochem)
  101. Jasper Goldewijk (Ruurlo)
  102. Kelvin Bosch (Ruurlo)
  103. Claudia Wittenberg (Lochem)
  104. Celine Altena (Ruurlo)
  105. Bram van Noort (Lochem)
  106. Jasper Goldewijk (Ruurlo)
  107. Kelvin Bosch (Ruurlo)
  108. Mats Kleinjan (Lochem)
  109. Friso Pladet (Lochem)
  110. Sharon Dennenboom (Ruurlo)
  111. Marjolein Broeshart (Ruurlo)
  112. Brian Markerink (Lochem)
  113. Tim Smole (Lochem)
  114. Martijn Vriezen (Ruurlo)
  115. Jorn Beltman (Lochem)
  116. Maurice Langwerden (Veldhoek Ruurlo)
  117. Maaike Hofman (Lochem)
  118. Amber van Dijk (Lochem)
  119. Denise Fikkert-Dijkerman (Lochem)
  120. Bart Ubing ( Veldhoek Ruurlo)
  121. Juliette Moezelaar (Ruurlo)
  122. Jorien Kempers (Ruurlo)
  123. Kiki Regelink (Ruurlo)
  124. Richard Ribbers (Ruurlo)
  125. Tessa Kok (Lochem)
  126. Mieke Mogezomp (Lochem)
  127. Marleen Westra (Lochem)
  128. Arjan Fokkink (Vorden)
  129. Fleur van de Kerkhof (Ruurlo)
  130. Meike Pasman (Lochem)
  131. Wessel Tilleman (Ruurlo)
  132. Daniek Wesselink (Ruurlo)
  133. Tim Kappert (Kranenburg/Vorden)
  134. Yoeri Altena (Ruurlo)
  135. Thomas Luchies (Lochem)
  136. Rick Bouwmeester (veldhoek/Ruurlo)
  137. Emese Dimmendaal (veldhoek/Ruurlo)
  138. Angelique Roussac (Lochem)
  139. Amal Nounouh (Borculo)
  140. Roy Menger (Borculo)
  141. Brigit Teger (Ruurlo)
  142. Hugo Bruil (Ruurlo)
  143. Wouter Fortuin (Lochem)
  144. Thijs Hemmink (Ruurlo)
  145. Alain van den Bos (Lochem)
  146. Wouter van den Ende (Lochem)
  147. Anneloes Klein Nulent(Lochem)
  148. Andrea Gandolfi (Laren)
  149. Nikki Roekevisch (Ruurlo)
  150. Susan Fikkert- Dijkerman (Lochem)
  151. Sebastiaan Bruinsma (Lochem)
  152. Niek Bosvelt (Ruurlo)
  153. Carly Stegeman (Ruurlo)
  154. Tim Haarhuis (Ruurlo)
  155. Bas Gotink (Lochem)
  156. Leon Stoltenberg (Borculo)
  157. Leonique Schut (Lochem)
  158. Anne Stroo (Lochem)
  159. Muriel Fraas (Lochem)
  160. Kimberly Langwerden (Ruurlo)
  161. Nicky Span (Ruurlo)
  162. Daphne Markelbach (Lochem)
  163. Bas van Rooij (Lochem)
  164. Silke Claus (Lochem)
  165. Jurn Stoltenberg (Borculo)
  166. Suzanne Wesselink (Ruurlo)
  167. Anouk Pompe (Lochem)
  168. Bente Ribbers (Ruurlo)
  169. Pascal (Ruurlo)
  170. Anne Trachter (Lochem)
  171. Remco Oldenkotte (Ruurlo)
  172. Brenda Bargeman (Veldhoek)
  173. Luc Heurneman (Borculo)
  174. Piena Annink ( Lochem)
  175. Thimo Smeenk (Lochem)
  176. Mike Bosch (Ruurlo)
  177. Robert van den Bos (Lochem)
  178. Jeroen Scheltema (Lochem)
  179. Dorien Ribbers (Ruurlo)
  180. Roy Stegeman (Barchem)
  181. Fabienne Eggink (Ruurlo)
  182. Kevin Schelfer (Ruurlo)
  183. Merel Lievestro (Ruurlo)
  184. Tom van Duren (Ruurlo)
  185. Mieke Maatkamp (Ruurlo)
  186. Maaike Peters (Ruurlo)
  187. Joep Ernst (Ruurlo)
  188. Jorn Geurken (Ruurlo)
  189. Anne van Leeuwen (Lochem)
  190. Laura Eunk (Ruurlo)
  191. Julia groot Enzerink (Ruurlo)
  192. Ernesto (Lochem)
  193. Chiel Besseling (Ruurlo)
  194. Jorik Ribbers (Beltrum)
  195. Frederique Mackaay (Ruurlo)
  196. Sanne Reijerink (Ruurlo)
  197. Sem Kranen (Lochem)
  198. Terwelde Nablish (Doetinchem)
  199. Maureen Wirds (Lochem)
  200. Rick Tessemaker (Barchem)
  201. Hidde Romkema (Lochem)
  202. Anoek Nijhuis (Barchem)
  203. Annabelle Roth (Ruurlo)
  204. Lynn Kleinjan (Lochem)
  205. Harm Stemerdink (Ruurlo)
  206. Floor Krottje (Ruurlo)
  207. Cas Markelbach (Lochem)
  208. Felix Radius (Ruurlo)
  209. Joep klein Goldewijk (Ruurlo)
  210. Niels Kappert (Kranenburg)
  211. Dephano Steenhuis (Borculo)
  212. Tim de Wijs
  213. Daan Ketelaar (Lochem)
  214. Lieke Roekevisch (Ruurlo)
  215. Stan Toorneman (Lochem)
  216. Thom Peters (Ruurlo)
  217. Milou Koertse (Ruurlo)
  218. Stijn Smak
  219. Thomas Pardijs (Lochem)
  220. Maud Hazelberg (Ruurlo)
  221. Ruth Harmens (Ruurlo)
  222. Lynn Heutink (Beltrum)
  223. Tamara stern (Barchem)
  224. Marike van Rooij (Lochem)
  225. Manon Bosman (Ruurlo)
  226. Luc Kosters (Ruurlo)
  227. Daan Schellekens (Lochem)
  228. Rick Mogezomp (Lochem)
  229. Joran van der Visger (Ruurlo)
  1. Arnold v.Veenhuizen (Ruurlo)
  2. Arnold Ten Oever (Ruurlo)
  3. Joze Engel (Ruurlo)
  4. Herman Ellenkamp (Ruurlo)
  5. Silke Draaier (Beltrum)
  6. Miranda Koert (Ruurlo)
  7. Rick Peters (Ruurlo)
  8. Ilona Bosman (Ruurlo)
  9. Sebas Boschker (Ruurlo)
  10. Lennard (Borculo)
  11. Bert te winkel (Ruurlo)
  12. Roy Stegeman (Barchem)
  13. Rick Bouwmeester (Velthoek)
  14. Eddy ter Beest (Ruurlo)
  15. Floris Lievestro (Ruurlo)
  16. Erna Bosvelt (Ruurlo)
  • rest volgt nog : pagina is in de maak…….

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML-tags en -attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>